Kurumsal Web site & Tasarım

Kurumsal Web site & Tasarım

Web siteye mi ihtiyacınız var ?

Kurumsal web site

Kurumsal yazılımlarla işinizi internete taşıyın

Firmanızı kurumsal web site ile, ürünlerinizi tanıtın. Pazardaki yerinizi şimdiden alın, işinizi büyütün milyonlarca müşterilerinize 

Web sitesine Neden ihtiyacım var ?

Firmanızın, kurumunuzun internetteki temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal web site, etkili tasarımlar kullanırak müşterilerinizi yeniden sitenize gelmesini sağlamalısınız. Bu nedenle firmanız için kurumsal web sitesi yaptırmak istediğinizde profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

Kurumsal web siteler, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu  için doğrudan kitlenize anlaşılabilir şekilde kullanıcılarına hitap etmeniz gerekmektedir.

Kurumsal web sitesi tasarımları son kullanıcıza okunabilirlik, ürün tanıtım, kullanılan yazı tipi, kullanıcı arayüzü, gibi birçok konuda kusursuz olmalıdır.

Kurumsal Web tasarımlar Fiyatlarımız

Kurumsal web sitesi, kullanımı kolay anlaşılır ve sade tasarımlarla gelen kullanıcılarınızı yormamalıdır.Web siteniz açıldığında aynı mağaza giriş olduğu gibi sizinde vitrinizi gibidir.Firmanızın tanıtımları, kampanyaları ve duyurular bu sayfada kullanabilirsiniz.Menüler, gelen ziyaretçilerinizin isteklerine kolayca ulaşabilir olmalıdır.İçeriksiz başlıklar yer almamalıdır. Ziyaretçilerinizin iletişim kurabilecekleri iletişim bilgileri ve formu konulmalıdır. Kurumsal web sitesinin kolay kullanılabilir admin paneli olmalıdır. En önemli olan kurumsal web sitenizin optimizasyonu ve reklam planı yapılmalıdır.

Profesyonel web tasarım, mobil uyumlu yani responsive tasarım olmalıdır.Kolay arayüz kullanıcı odaklı tasarımlardır.

Web tasarım hizmeti almadan önce firmamızdan bilgi alabilirsiniz.En iyi web tasarımı görsel olarak baktığınızda gözü yormamalıdır.Kurumsal web site örneklerimiz hemen aşağıdadır.Kurumsal web site fiyatları ortalama fiyat başlangıcı 2000 ₺ den başlıyor.

Web  tasarımın sitenizin açılış hızı yüksek olmalıdır.Oluşturulan sayfalar seo ya uyumlu ve resim, içerik ile zenginleştirilmelidir.Sayfa içerisinde ki video ve resimler optimize edilmelidir.

Sitenizi rakiplerinizle kıyaslamalı analiz etmelisiniz.Analiz yaptığınızta eksiklerinizi görebilir ona göre aksiyon alabilirsiniz.Sayfa başlıkları, meta açıklamalar, h1 etikeleri kullanımı, resim açıklamaları gibi birçok seo unsurları dikkate alınmaladır.

Kurumsal web siteleri herşey den en önemlisi gelen kullanıcıların siteyi beğenisini kazanmaktır.Sitenize gelen ziyaretçilerin, firmanızla alakali bilgi ve ürünlere kolayca ulaşmalıdır.tasarımın

Referanslarımız